Dla mediów

Dodatkowych informacji na temat projektu Męskie Granie zainteresowanym dziennikarzom udzielają:

Anetta Gołda
agencja Hope
M: anetta.golda@agencjahope.pl

Katarzyna Walczak
agencja Hope
M: katarzyna.walczak@agencjahope.pl

Zmiana line-upów w Gdyni i we Wrocławiu.

05.07.2018

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas na trasie nie pojawi się zespół LĘK. Zamiast zapowiedzianych wcześniej muzyków we Wrocławiu wystąpi zespół MUCHY, a w Gdyni - Jarecki.

Ujawniamy kulisy nagrania teledysku Męskie Granie Orkiestra – „Początek”!

22.06.2018

Mikrofony nagłowne u artystów, podwójne zestawy identycznych instrumentów i kamera zjeżdżająca z wysokości 4 metrów – tak wyglądały kulisy nagrania teledysku do utworu „Początek”, promującego trasę Męskie Granie 2018. Wideo z udziałem KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO po miesiącu od premiery ma już ponad13 mln wyświetleń. Teraz można zobaczyć także krótki film z planu klipu, który został udostępniony na kanale Męskiego Grania na YouTube.

Tegoroczną trasę Męskie Granie, której wyłącznym sponsorem jest marka Żywiec, promuje singiel „Początek” nagrany przez Męskie Granie Orkiestra. Teledysk do utworu został nakręcony mastershotem, czyli jednym, długim, perfekcyjnie dopracowanym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem.Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Ten sposób pracy wymagał od całej ekipy wielkiego skupienia oraz licznych prób. Każda, nawet najdrobniejsza pomyłka, skutkowała bowiem koniecznością powtórzenia całego ujęcia.

Dużym wyzwaniem był już sam wybór obiektu, który z jednej strony musiał być ogromny, a z drugiej – ciekawy architektonicznie. Budynek musiał pomieścić całą inscenizację i technikę, a także umożliwić ruch kamery, która nie tylko nieustannie zmieniała pozycję i kąt, ale także zjeżdżała z wysokości ponad 4 metrów. Nie lada utrudnieniem był także fakt, że KORTEZ, PODSIADŁO i ZALEWSKI byli w ciągłym ruchu, przemieszczając się według bardzo precyzyjnego planu. Artyści zmieniali pozycje często oddalone od siebie o kilkadziesiąt metrów, stąd zastosowane mikrofony nagłowne, podwójne zestawy identycznych instrumentów wykorzystane w rożnych miejscach na planie i bezprzewodowe nadajniki.Wokaliści w wykonaniu utworu byli wspierani przez Olka Świerkota i Kubę Staruszkiewicza, którzy także na żywo wykonali swoje partie instrumentalne. Kulisy powstania tej produkcji można już zobaczyć na kanale Męskiego Grania na YouTube.

W tym roku poprzeczka została postawiona bardzo wysoko – mówi Maja Bucholc-Kmiecik, Kierownik marki Żywiec. Postanowiliśmy stworzyć teledysk, który zostanie nakręcony „na żywca”, czyli jednym ujęciem. Całość wyszła rewelacyjnie, co podkreśla fakt, że wideo ma już ponad13 mln wyświetleń na YouTube. Jest to najlepszy wynik osiągnięty w tak krótkim czasie w historii całej trasy – dodaje.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Informacja dotycząca sprzedaży biletów na Męskie Granie 2018

13.06.2018

Drodzy,
wczorajsza sprzedaż biletów nie poszła zgodnie z założeniami za co jeszcze raz bardzo przepraszamy. Pomimo zwiększenia przepustowości strony i wcześniejszego przygotowania się przez operatora biletowego na zwiększony ruch okazało się, że bilety jednocześnie próbowało kupić 72 tys. osób, co nigdy wcześniej nie mało miejsca. Spowodowało to awarię strony. Zdecydowaliśmy się na wstrzymanie sprzedaży biletów, aby jak najszybciej znaleźć rozwiązanie zaistniałej sytuacji oraz ze względu na to, abyście nie musieli tracić czasu, próbując kupić bilet. W tej chwili pracujemy nad rozwiązaniem problemu i szukamy alternatywnych opcji sprzedaży biletów. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby sytuacja z wczoraj się nie powtórzyła. Bilety na każde miasto są wciąż dostępne. O dacie i godzinie ponownego uruchomienia sprzedaży poinformujemy z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Przestrzegamy również przed zakupem biletów na nieoficjalnych stronach sprzedażowych. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz wejścia na koncerty!

Jeszcze raz prosimy, aby zapytania nt. biletów mających status "w rezerwacji” kierować bezpośrednio na meskiegranie@ebilet.pl.
Pozdrawiamy!

Komunikat dot. sprzedaży biletów

11.06.2018

Szanowni Państwo,

bilety na trasę koncertową Męskie Granie 2018 wciąż są dostępne, ale w związku z problemami technicznymi na stronie WSTRZYMUJEMY sprzedaż biletów. Ekipa operatora biletowego pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności. O godzinie i dacie ponownego uruchomienia sprzedaży poinformujemy. Datę podamy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Zapytania nt. biletów mających status "w rezerwacji" prosimy kierujcie bezpośrednio na meskiegranie@ebilet.pl

Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na trasie Męskie Granie 2018!

09.06.2018

Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W siedmiu miastach oprócz KORTEZA, PODSIADŁO i ZALEWSKIEGO zagrają m.in. NOSOWSKA, Natalia Przybysz, FISZ EMADE TWORZYWO i ØRGANEK, którzy zaserwują publiczności niezapomnianą muzyczną ucztę.

Scena główna

W tym roku trasa Męskie Granie po raz kolejny odwiedzi siedem polskich miast, w których na dwóch scenach zabrzmi najlepsza polska muzyka. Na scenie głównej wystąpią muzycy od lat zaliczani do grona najlepszych rodzimych artystów: COMA, DARIA ZAWIAŁOW, Dawid Podsiadło, EABS, FISZ EMADE TWORZYWO, ILLUSION, Jazz Band Młynarski-Masecki,Kazik & Kwartet ProForma, Kortez, Krzysztof Zalewski, który zaprezentuje się także z projektem Zalewski śpiewa Niemena, KULT, LAO CHE, Lech Janerka, L.Stadt, Mela Koteluk, Natalia Przybysz, NOSOWSKA, ØRGANEK, PINK FREUD, POGODNO, RALPH KAMINSKI i THE DUMPLINGS Orkiestra. Nie zabraknie również projektów specjalnych. Publiczność usłyszy Tribute to Kazik w wykonaniu FISZ EMADE TWORZYWO, Tribute to Lech Janerka w aranżacji mistrzów muzyki elektronicznej oraz projekty COMA „Czemu nas tam nie ma” i ØNA stworzony przez formację ØRGANEK. Na koncertach pojawią się także goście specjalni, którzy zostaną ujawnieni na krótko przed konkretnymi wydarzeniami.

W każdym z miast zagra również Męskie Granie Orkiestra, która wniesie do projektu prawdziwy powiew świeżości. Zespół na trasie pojawi się w składzie KORTEZ, PODSIADŁO, ZALEWSKI, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Artyści na scenie zinterpretują nie tylko jedne z najważniejszych utworów w historii polskiej muzyki, ale także te, które powstały całkiem niedawno, a mimo to już stały się ważną inspiracją. Męskie Granie Orkiestra każdorazowo wykona również singiel „Początek” promujący tegoroczną trasę.

Scena Ż
Interesująco będzie także na scenie Ż, na której oprócz rozpoznawalnych już artystów pojawią się także muzycy mniej znaniszerszej publiczności. Przed słuchaczami zaprezentują się: Baasch, BARANOVSKY, Barbara Wrońska, Bass Astral x Igo, Hubert Tas& The Small Circle, KRÓL, LĘK, LIMBOSKI, MERY SPOLSKY, New People, niXes, Rosalie., Snowman, SONAR, Sonbird, TedNemeth oraz The Freuders.

Bilety
Już 11 czerwca o godzinie 12.00 ruszy regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2018. Bilety na koncerty w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Warszawie będą dostępne w cenie 119 zł, a na koncert w Żywcu – w cenie 99 zł. W odpowiedzi na prośby fanów trasy wprowadzone zostaną bilety imienne.

Dziewiąta edycja trasy Męskie Granie będzie obfitować w jeszcze większą liczbę muzycznych niespodzianek – mówi Maja Bucholc-Kmiecik, Kierownik marki Żywiec. Dla publiczności zagrają najlepsi polscy artyści, którzy będą odważnie eksperymentować z brzmieniami i przełamywać artystyczne konwencje. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany line-up porwie zebranych – dodaje.

Line-up

 • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań

Scena główna: COMA, Dawid Podsiadło, FISZ EMADE TWORZYWO, Kortez, POGODNO, Zalewski śpiewa Niemena, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż:Barbara Wrońska, Hubert Tas & The Small Circle, KRÓL, LIMBOSKI

 • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1

Scena główna: EABS, FISZ EMADE TWORZYWO, Kazik & Kwartet ProForma, Kortez, LAO CHE, Natalia Przybysz, Tribute to Kazik, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: Baasch, Barbara Wrońska, Ted Nemeth, The Freuders

 • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1

Scena główna: Dawid Podsiadło, KULT, LAO CHE, L.Stadt, Natalia Przybysz, THE DUMPLINGS Orkiestra, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: BARANOVSKY, LĘK, niXes, Sonbird

 • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)

Scena główna: COMA „Czemu nas tam nie ma”, KULT, L.Stadt, Mela Koteluk, ØRGANEK,THE DUMPLINGS Orkiestra, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: MERY SPOLSKY, niXes, Rosalie., Ted Nemeth

 • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291

Scena główna: Kortez, Krzysztof Zalewski, Lech Janerka, NOSOWSKA, ØRGANEK, RALPH KAMINSKI, Tribute to Lech Janerka, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: KRÓL, LĘK, New People, SONAR

 • 18 sierpnia – Warszawa, Fort Bema, ul. Jerzego Waldorffa

Scena główna: DARIA ZAWIAŁOW, Dawid Podsiadło, ILLUSION, Jazz Band Młynarski-Masecki,NOSOWSKA, POGODNO, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: Bass Astral x Igo, niXes, Rosalie., Snowman

 • 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Scena główna: DARIA ZAWIAŁOW,EABS, ILLUSION, Krzysztof Zalewski, NOSOWSKA, PINK FREUD, ØNA, Męskie Granie Orkiestra
Scena Ż: Barbara Wrońska, Bass Astral x Igo, LIMBOSKI, New People

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

KORTEZ, PODSIADŁO i ZALEWSKI na czele Męskie Granie Orkiestra!

22.05.2018

Już 14 lipca wystartuje dziewiąta trasa koncertowa Męskie Granie, w ramach której wystąpi najlepsza muzyczna reprezentacja w kraju. W tym roku sceną projektu, sponsorowanego przez markę Żywiec, zawładnie trio – KORTEZ, PODSIADŁO i ZALEWSKI, które stanie na czele Męskie Granie Orkiestra. Artyści nagrali singiel „Początek”, do którego powstał oryginalny teledysk kręcony „na żywca”.

W tym roku na fanów trasy czeka nowa odsłona polskiego grania na najwyższym poziomie. Wszystko za sprawą zaangażowania artystów, którzy wniosą do projektu powiew świeżości. Obdarzony lekko szorstkim głosem KORTEZ, powracający po długiej przerwie Dawid Podsiadło i KRZYSZTOF ZALEWSKI, który nie tak dawno brawurowo zinterpretował utwory legendarnego Czesława Niemena, połączyli siły, stając na czele Męskie Granie Orkiestra. W zespole towarzyszą im Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Wszyscy artyści wspólnie będą przełamywać konwencje i style oraz eksperymentować z brzmieniami, każdorazowo serwując publiczności prawdziwą muzyczną ucztę.

Tegoroczny singiel „Początek” promujący trasę po raz pierwszy można było usłyszeć 22 maja w programie „Kuba Wojewódzki” na antenie TVN, w radiowej Trójce, na portalu Onet i w kanale Męskiego Grania na YouTube.

Teledysk do utworu nagrany jest mastershotem, czyli jednym, długim, perfekcyjnie dopracowanym ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. Wymagało to od całej ekipy wielkiego zaangażowania, wielu prób i niesamowitego skupienia. Na potrzeby klipu, utwór został wykonany na planie na żywo, podczas nagrywania tego konkretnego ujęcia i żadne elementy piosenki nie były dogrywane oddzielnie w studio nagraniowym. Szczególnym wyzwaniem był fakt, że przez większą część utworu muzycy są w ciągłym ruchu.

Przed nami już dziewiąta edycja trasy Męskie Granie z nowym składem i zupełnie nową muzyczną energią – mówi Marta Kuropatwińska, Marketing Manager marki Żywiec. W tym roku po raz kolejny usłyszymy najlepszych polskich artystów, którzy zaserwują publiczności olbrzymią dawkę muzycznych emocji na najwyższym poziomie. Nie zabraknie oryginalnych kolaboracji i artystycznych niespodzianek – dodaje.

Lista wykonawców na poszczególne koncerty zostanie podana już wkrótce. Regularna sprzedaż biletów ruszy w czerwcu br. O dokładnej dacie poinformujemy na naszym profilu na FB. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec.

Tego lata Męskie Granie zagra:

 • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
 • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
 • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
 • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)
 • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
 • 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa
 • 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Skład Męskie Granie Orkiestra 2018 poznamy 22 maja!

20.05.2018

Już w najbliższy wtorek, 22 maja, o godzinie 21.30 w programie „Kuba Wojewódzki” w TVN odbędzie się premiera singla promującego tegoroczną trasę Męskie Granie. Ujawniony zostanie także skład Męskie Granie Orkiestra! Szykuje się kolejna niezapomniana trasa. Zapraszamy do oglądania premierowego wykonania utworu!

Dodatkowych informacji udzielają:
Anetta Gołda | agencja Hope, tel.: 796 334 255, mail: anetta.golda@agencjahope.pl
Katarzyna Walczak | agencja Hope, tel.: 791269918,
mail:katarzyna.walczak@agencjahope.pl

Rusza przedsprzedaż biletów na Męskie Granie 2018!

09.05.2018

Już 14 lipca wystartuje dziewiąta edycja wyjątkowej trasy koncertowej sponsorowanej przez markę Żywiec – Męskie Granie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu fanów muzyki, w tym roku, po raz kolejny, uruchomiona zostanie przedsprzedaż biletów na koncerty.

Męskie Granie to unikalna trasa koncertowa, która łączy odmienne muzyczne konwencje i style. Na scenie projektu spotykają się ze sobą największe muzyczne osobowości, które odważnie eksperymentują, nieustannie poszukując oryginalnych brzmień. Nic dziwnego, że trasa doczekała się grona wiernych fanów, a bilety na poszczególne koncerty wyprzedają się na wiele tygodni przed startem Męskiego Grania.

W odpowiedzi na liczne prośby fanów muzyki po raz kolejny uruchomiona zostanie przedsprzedaż ograniczonej puli wejściówek na koncerty Męskiego Grania. Dystrybucja rozpocznie się 10 maja o godz. 12.00 i potrwa do wyczerpania puli. Bilety na koncerty będzie można nabyć na stronie ebilet.pl, w cenie 119 złna koncerty w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Gdyni i Warszawie oraz w cenie 99 zł na finał w Żywcu.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec. Więcej informacji na www.meskiegranie.pl.
Tego lata Męskie Granie zagra:

 • 14 lipca – Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
 • 21 lipca – Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
 • 28 lipca – Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
 • 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków, ul. Parkowa 12 A)
 • 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
 • 18 sierpnia – Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa
 • 25 sierpnia – Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Dodatkowych informacji udzielają:
Anetta Gołda | agencjaHope, tel.: 796 334 255, mail: anetta.golda@agencjahope.pl
Katarzyna Walczak | agencja Hope, tel.: 791269918,
mail:katarzyna.walczak@agencjahope.pl

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie po raz kolejny rusza w trasę!

30.04.2018

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec – oto miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie sponsorowana przez markę Żywiec. Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu.

Męskie Granie to wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie Polski, który nieustannie zaskakuje przełamywaniem konwencji i łączeniem stylów. Już od 9 lat na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne muzyczne gatunki. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci.

W tym roku z pewnością nie będzie inaczej. Męskie Granie wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a następnie 21 lipca odwiedzi Katowice, 28 lipca Wrocław, 4 sierpnia Kraków, 11 sierpnia Gdynię, 18 sierpnia Warszawę, a finał trasy – zgodnie z tradycją – zabrzmi w Żywcu, 25 sierpnia.

Przed nami dziewiąta edycja trasy Męskie Granie – mówi Maja Bucholc z Grupy Żywiec. W tym roku po raz kolejny odwiedzimy aż siedem miast. Mamy nadzieję, że dobór artystówspotka się z dużym zainteresowaniem fanów dobrej, polskiej muzyki. Na żadnej ze scen nie zabraknie nieoczywistych interpretacji, artystycznych poszukiwań oraz dźwiękowych eksperymentów– a wszystko to w wykonaniu najbardziej utalentowanych muzyków. Dużym zaskoczeniem będzie prawdopodobnie także wyjątkowy skład Męskie Granie Orkiestra, który niedługo poznamy – dodaje.

Szczegóły trasy zostaną podane w późniejszym terminie. Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie jest marka Żywiec. Więcej informacji www.meskiegranie.pl.
Tego lata Męskie Granie zagra:
• 14 lipca - Poznań, Park Cytadela, Al. Armii Poznań
• 21 lipca - Katowice, Strefa Kultury, ul. Henryka Mikołaja Góreckiego 1
• 28 lipca - Wrocław, Pergola, ul. Wystawowa 1
• 4 sierpnia – Kraków, Centrum Sportu Parkowa (dawny Stadion Korony Kraków), ul. Parkowa 12 A
• 11 sierpnia – Gdynia, Park Kolibki, 291
• 18 sierpnia - Warszawa, Forty Bema, ul. Jerzego Waldorffa
• 25 sierpnia - Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, ul. Grojec 50

Regularna sprzedaż biletów na koncerty ruszy w czerwcu. O konkretnej dacie będziemy informować na Facebooku trasy Męskie Granie.


Dodatkowych informacji udzielają:
Anetta Gołda | agencja Hope, tel.: 796 334 255, mail: anetta.golda@agencjahope.pl
Katarzyna Walczak | agencja Hope, tel.: 791269918,
mail:katarzyna.walczak@agencjahope.pl

Męskie Granie 2017 - ostatni koncert za nami

27.08.2017

Szanowni Państwo, Siedem koncertów, ponad 50 wykonawców i mnóstwo pozytywnej energii – taka była tegoroczna trasa Męskiego Grania, której sponsorem jest marka Żywiec. Niezwykle udaną edycję zwieńczył finał w Żywcu. Ostatni koncert i ostatni występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA w tym składzie oglądało w amfiteatrze pod Grojcem ponad 9 tysięcy widzów, a kolejne kilkaset tysięcy śledziło transmisję w Internecie. Pełna relacja z ostatniego koncertu trasy w załączeniu.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie w Żywcu. Niezwykła mieszkanka brzmień w finałowym koncercie trasy

23.08.2017

Męskie Granie 2017 zbliża się do wielkiego finału. Podczas ostatniego i największego koncertu tegorocznej trasy publiczność w Żywcu (26 sierpnia) zobaczy aż osiem występów na dużej scenie. W amfiteatrze pod Grojcem zagrają m.in.: BRODKA, COMA, FISZ EMADE TWORZYWO, GrubSon, KAMP! i ØRGANEK. Hołd twórczości Grzegorza Ciechowskiego złoży Andrzej Smolik i goście zaproszeni do projektu OBYWATEL GC 2.0, a MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA po raz ostatni wykona energetyczny „Nieboskłon”.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie w Krakowie. Spotkania legend i potężna dawka rockowej energii

13.08.2017

11 koncertów na dwóch scenach i ponad osiem godzin muzyki – tak wyglądała krakowska odsłona sponsorowanej przez markę Żywiec trasy Męskiego Grania. W Centrum Sportu Parkowa zagrali m.in. Julia Pietrucha, Paulina Przybysz, BRODKA, Artur Rojek i HEY. W projekcie Punk Freud czołowi polscy jazzmani połączyli siły z legendami rocka, a wieczór zwieńczył występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA, z gościnnym udziałem Beli Komoszyńskiej, Arkadiusza Jakubika, KEVA FOXA i MIUOSHA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie w Krakowie. Artyści z różnych muzycznych światów na jednej scenie

09.08.2017

Już w najbliższą sobotę (12 sierpnia) Męskie Granie zawita do Krakowa. W kolejnym koncercie sponsorowanej przez markę Żywiec trasy zagrają m.in.: BRODKA, HEY, Julia Pietrucha, Paulina Przybysz i Artur Rojek. Pink Freud pojawi się na scenie z legendami rockowej sceny w projekcie „Punk Freud”, a koncert zamknie występ wyjątkowej grupy MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Porywający debiut Męskiego Grania w Gdyni

30.07.2017

Męskie Granie po raz pierwszy w historii zawitało do Gdyni. W koncercie sponsorowanej przez markę Żywiec trasy wystąpili: Łona, Webber & The Pimps, duet SMOLIK // KEV FOX, LAO CHE, BRODKA i Artur Rojek. Nowe oblicze hip-hopu odkrywali młodzi artyści w projekcie Albo Inaczej 2, a na koniec sceną zawładnęła MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Niezwykła mieszanka stylów na pierwszym w historii koncercie Męskiego Grania w Gdyni!

26.07.2017

Męskie Granie po raz pierwszy w historii odwiedzi Gdynię. 29 lipca, na kolejnym koncercie sponsorowanej przez markę Żywiec trasy zagrają m.in.: BRODKA, LAO CHE, Łona, Webber & The Pimps, Artur Rojek oraz SMOLIK // KEV FOX. Po raz pierwszy z nowym repertuarem wystąpi kontynuacja projektu specjalnego Albo Inaczej, a w finale publiczność rozpali MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Remiks Ż – interaktywny teledysk promuje Męskie Granie

25.07.2017

Od ośmiu lat Męskie Granie zaskakuje fanów nowymi brzmieniami i muzycznymi eksperymentami. W tym roku sponsorowanej przez Żywiec trasie koncertowej towarzyszy wyjątkowa innowacja – Remiks Ż, czyli pierwszy na świecie teledysk dopasowujący się do nastroju widza. Specjalnie dla tej aktywacji nowe aranżacje singla „Nieboskłon” przygotowali artyści Męskiego Grania – KAMP! i XXANAXX.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Energetyczne brzmienia i spotkania legend. Męskie Granie zawładnęło Strefą Kultury w Katowicach!

23.07.2017

Tego wieczoru Katowice długo nie zapomną! W trzecim koncercie sponsorowanej przez Żywiec trasy Męskiego Grania wystąpili m.in. KORTEZ, XXANAXX, ŁĄKI ŁAN, KRZYSZTOF ZALEWSKI i BRODKA. Muzyczny hołd grupie VOO VOO złożył Wacław Zimpel z zaproszonymi wokalistami, a wieczór zwieńczył koncert wyjątkowego kolektywu MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie w Katowicach, czyli muzyczne legendy i nowe brzmienia

19.07.2017

Męskie Granie przenosi się do Katowic, gdzie w sobotę 22 lipca odbędzie się trzeci koncert sponsorowanej przez markę Żywiec trasy. Na scenie w Strefie Kultury wystąpią m.in. BRODKA, KORTEZ, ŁĄKI ŁAN, XXANAXX i KRZYSZTOF ZALEWSKI. W projekcie specjalnym Tribute to VOO VOO muzyczny hołd legendarnej grupie złoży Wacław Zimpel z zaproszonymi wokalistami, a wieczór zwieńczy występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie porwało Wrocław!

16.07.2017

Dwie sceny, 12 koncertów, ponad osiem godzin muzyki i artystyczne zderzenia różnych stylów – tak wyglądało Męskie Granie we wrocławskiej Pergoli. W drugiej tegorocznej odsłonie sponsorowanej przez Żywiec trasy wystąpili m.in. KAMP!, MIUOSH, KORTEZ, COMA, ØRGANEK, HEY oraz MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Męskie Granie we Wrocławiu. Będzie energetycznie i lirycznie

12.07.2017

Po świetnie przyjętym koncercie w Poznaniu, sponsorowana przez markę Żywiec trasa Męskiego Grania przenosi się do Wrocławia. W Pergoli zagrają artyści z różnych muzycznych światów m.in. COMA, HEY, KAMP!, Kortez, MIUOSH i ØRGANEK. Wieczór pełen najlepszej polskiej muzyki zamknie występ MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Poznań wystrzelił w Nieboskłon! Męskie Granie rozbrzmiało w Parku Cytadela

10.07.2017

Tego magicznego wieczoru Poznań nie zapomni na długo!
W pierwszym koncercie sponsorowanej przez Żywiec trasy Męskie Granie 2017 w Parku Cytadela zagrali m.in.: XXANAXX, PRO8L3M, Me And That Man, ØRGANEK i HEY. Hołd Grzegorzowi Ciechowskiemu złożył projekt OBYWATEL GC v.2.0, a na koniec sceną zawładnęła MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA, dla której był to pierwszy występ w tegorocznym składzie.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Znamy już wszystkich artystów tegorocznej trasy Męskiego Grania

07.06.2017

Męskie Granie powraca już po raz ósmy. Sponsorowana przez Żywiec trasa koncertowa łączy różne style i gatunki, przełamuje konwencje oraz wprowadza nową jakość na polskiej scenie. Prezentujemy wykonawców, którzy wystąpią w Krakowie, Warszawie i Żywcu.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Znamy gwiazdy pierwszych koncertów Męskiego Grania Dziś rusza sprzedaż biletów

05.06.2017

Jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń powraca po raz ósmy. Na koncertach Męskiego Grania znów zobaczymy czołowych polskich artystów oraz projekty specjalne, powoływane wyłącznie na tę trasę. Prezentujemy wykonawców, którzy wystąpią w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Gdyni.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

Dziś premiera teledysku „Nieboskłon” - singla promującego trasę Męskiego Grania

01.06.2017

„Nie boję się! Idę wciąż prosto, lecz pod prąd” – tymi słowami zaczyna się singiel „Nieboskłon”, dobrze już znany fanom. Dziś premiera teledysku do utworu, który promuje tegoroczną trasę Męskiego Grania.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ

NOWY SKŁAD I NOWY SINGIEL MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA

24.05.2017

Męskie Granie Orkiestra to oryginalne aranżacje, wolność twórcza i ciągłe poszukiwanie nowych brzmień. Na jej czele w tym roku staną trzy charyzmatyczne osobowości - BRODKA, ØRGANEK i ROGUCKI. Pierwszym efektem ich współpracy jest promujący trasę singiel „Nieboskłon”, który po raz pierwszy zaprezentowany został 23 maja w programie „Kuba Wojewódzki” oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia.

POBIERZ INFORMACJĘ PRASOWĄ
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu zbierania informacji, które pomagają nam usprawnić obsługę witryny, dostosować nasze reklamy do Twoich preferencji oraz ulepszyć nasze produkty i usługi.

Zgadzając się, akceptujesz zasady dot. prywatności i plików cookies obowiązujące w niniejszej witrynie internetowej. Ustawienia cookies (w tym ich blokadę) możesz zmieniać w ustawieniach Twojej przeglądarki w każdej chwili. Tu znajdziesz szczegółowe informacje o polityką prywatności i plików cookies.