Media

zawsze na bieŻąco

24-25.06

Poznań

Park Cytadela
08-09.07

Katowice

Dolina Trzech Stawów
15-16.07

Warszawa

Służewiec
22-23.07

Wrocław

Partynice
29-30.07

Kraków

Muzeum Lotnictwa
12-13.08

Szczecin

Aeroklub Szczeciński
19-20.08

Gdańsk

Polsat Plus Stadion
26-27.08

Żywiec

Amfiteatr pod Grojcem

Akredytacje

Zapraszamy do składania wniosków akredytacyjnych na koncerty w ramach trasy Męskie Granie.

LINEUP

Szczecin

Aeroklub Szczeciński

12.08

SCENA GŁÓWNA
  • Natalia Przybysz: 40 lat O! Maanam
  • MROZU
  • ØRGANEK
  • Kwiat Jabłoni
  • Dawid Podsiadło
SCENA Ż
  • SYNDROM PARYSKI
  • Dziwna Wiosna
  • Asthma
  • Oxford Drama
  • Natalia Szroeder
  • Jan-rapowanie

13.08

SCENA GŁÓWNA
  • Bitamina
  • IGO
  • MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”
  • ZALEWSKI MTV Unplugged
  • Męskie Granie Orkiestra 2022
SCENA Ż
  • YANA
  • Kamil Hussein
  • KUKON
  • Kacperczyk
  • Mery Spolsky
  • KAMP! X
Szczegóły

Gdańsk

Polsat Plus Stadion

19.08

SCENA GŁÓWNA
  • ME AND THAT MAN
  • FISZ EMADE TWORZYWO
  • MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”
  • RALPH KAMINSKI
  • Dawid Podsiadło
SCENA Ż
  • Jagoda Kret
  • LUNA
  • MARTIN LANGE
  • Zdechły Osa
  • BOKKA
  • BEDOES

20.08

SCENA GŁÓWNA
  • KAŚKA SOCHACKA
  • Vito Bambino
  • Sanah
  • Męskie Granie Orkiestra 2022
SCENA Ż
  • The Cassino
  • Ofelia
  • MUCHY
  • Zalia
  • EABS
  • TYMEK
Szczegóły

Żywiec

Amfiteatr pod Grojcem

26.08

SCENA GŁÓWNA
  • FISZ EMADE TWORZYWO
  • król
  • BRODKA
  • MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”
  • PRO8L3M Art Brut na żywo
  • Dawid Podsiadło
SCENA Ż
  • YANA
  • ATLVNTA
  • Dziwna Wiosna
  • Resina
  • Meek, oh Why?
  • Coals
  • TYMEK, URBAŃSKI

27.08

SCENA GŁÓWNA
  • Jakub Józef Orliński & Aleksander Dębicz
  • IGO
  • Tribute to Krzysztof Krawczyk: Urbański Orkiestra i Goście
  • ZALEWSKI MTV Unplugged
  • Męskie Granie Orkiestra 2022
SCENA Ż
  • ta Ukrainka
  • Jakub Skorupa
  • ARS LATRANS Orchestra
  • Kamil Hussein
  • EABS
  • Oxford Drama
  • SOBEL
Szczegóły

Zobacz również