Media

zawsze na bieŻąco

 

Kontakt dla mediów:

28-29.06

Żywiec

Amfiteatr Pod Grojcem
12-13.07

Szczecin

EPSD Aeroklub Szczeciński
19-20.07

Gdańsk

Polsat Plus Arena
26-27.07

Poznań

Park Cytadela
02-03.08

Wrocław

Pola Marsowe
09-10.08

Kraków

Muzeum Lotnictwa
23-24.08

Warszawa

Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Akredytacje

System akredytacji mediów na tegoroczna trasę ruszy 1 czerwca na accredito.com

Akredytacje przeznaczone są tylko dla aktywnych zawodowo dziennikarzy, fotoreporterów, operatorów obrazu i dźwięku, mediów ogólnopolskich i lokalnych.

LINEUP

Żywiec

Amfiteatr Pod Grojcem

28.06

SCENA GŁÓWNA
  • ŁONA X KONIECZNY X KRUPA
  • MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”
  • Daria Zawiałow
Scena Ż
  • HUBERT.
  • WIKTOR WALIGÓRA
  • RENATA PRZEMYK FEAT. DAGADANA
  • KARAŚ/ROGUCKI
  • KIM NOWAK

29.06

Scena Główna
  • Dawid Tyszkowski
  • KACPERCZYK
  • ZALEWSKI
Scena Ż
  • LOR
  • KASIA LINS FEAT. WALUŚKRAKSAKRYZYS
  • PRO8L3M
  • SWIERNALIS
Szczegóły

Szczecin

EPSD Aeroklub Szczeciński

12.07

Scena Główna
  • RUBENS
  • L.U.C. & REBEL BABEL FILM ORCHESTRA – MUZYKA DO FILMU „CHŁOPI”
  • KAŚKA SOCHACKA
  • MROZU
Scena Ż
  • IVO
  • MIĘTHA
  • PROJEKT WOW (WALIGÓRA, ODOSZEWSKI, WOLAS)
  • P.UNITY

13.07

Scena Główna
  • Bartek Królik
  • T.LOVE
  • PRO8L3M
  • NOSOWSKA
Scena Ż
  • KĘPIŃSKI >|< KOWALONEK
  • BISZ
  • JESZCZE
Szczegóły

Gdańsk

Polsat Plus Arena

19.07

Scena Główna
  • CKOD: MĘSKIE GRANIE ALTERNATYWNIE
  • Vito Bambino
  • NOSOWSKA
Scena Ż
  • IGNACY
  • Jakub Skorupa
  • HOSHII

20.07

Scena Główna
  • DARIA ZE ŚLĄSKA
  • MERY SPOLSKY
  • KACPERCZYK
  • ARTUR ROJEK
Scena Ż
  • ZUTA
  • SWIERNALIS
  • TOMASZ MAKOWIECKI
  • KIM NOWAK
Szczegóły

Poznań

Park Cytadela

26.07

Scena Główna
  • SPIĘTY
  • Voo Voo i Leszek Możdżer
  • Daria Zawiałow
  • ØRGANEk
Scena Ż
  • KUBA DĄBROWSKI
  • HOMO TWIST
  • SMOLIK // KEV FOX 

27.07

Scena Główna
  • MATYLDA/ŁUKASIEWICZ
  • TOMEK LIPIŃSKI
  • BŁAŻEJ KRÓL X GOD (GORZOWSKA ORKIESTRA DĘTA)
  • ARTUR ROJEK
Scena Ż
  • VHS
  • THE STUBS
  • PROJEKT WOW (WALIGÓRA, ODOSZEWSKI, WOLAS)
  • Grubson
  • BESKRES (BY KAMP!) FEAT. OFELIA, BOKKA, RENI JUSIS
Szczegóły

Wrocław

Pola Marsowe

02.08

Scena Główna
  • JAN EMIL MŁYNARSKI & BRASS FEDERACJA FEAT. ANNA RUSOWICZ
  • BŁAŻEJ KRÓL X GOD (GORZOWSKA ORKIESTRA DĘTA)
  • Kwiat Jabłoni
  • ZALEWSKI
Scena Ż
  • GYPSY AND THE ACID QUEEN
  • TEKTONIKA x KUBA WIĘCEK
  • SMOLIK // KEV FOX 
  • IMMORTAL ONION x MICHAŁ JAN

03.08

Scena Główna
  • ANITA LIPNICKA
  • MERY SPOLSKY
  • ØRGANEK MTV UNPLUGGED
  • MROZU
Scena Ż
  • KOSMONAUCI
  • PATRICK THE PAN
  • KIM NOWAK
Szczegóły

Kraków

Muzeum Lotnictwa

09.08

Scena Główna
  • CKOD: MĘSKIE GRANIE ALTERNATYWNIE
  • KAŚKA SOCHACKA
  • PRO8L3M
  • IGO
Scena Ż
  • ROZEN
  • VERDE
  • Jakub Skorupa
  • GENERACJA JAZZ: REJOIN, TWOOSTY MAYONEZ, USO 9001
  • KARAŚ/ROGUCKI

10.08

Scena Główna
  • Zalia
  • L.U.C. & REBEL BABEL FILM ORCHESTRA – MUZYKA DO FILMU „CHŁOPI”
  • ØRGANEK MTV UNPLUGGED
  • MROZU
Scena Ż
  • HOSHII
  • KATHIA
  • COALS FEAT. HUBERT.
Szczegóły

Warszawa

Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

23.08

Scena Główna
  • Spacer po Warszawie – Cichy i goście: Dąbrowska, Gawliński, Nykiel, Baranovski, Kev Fox, Zioła, Czarnecka, Wrońska, Dubrowska, Ugorna
  • Jakub Józef Orliński & Aleksander Dębicz
  • Vito Bambino
  • ZALEWSKI
  • Daria Zawiałow
Scena Ż
  • IGNACY
  • USO 9001
  • LESŁAW MATECKI
  • WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET FEAT. FISZ, BŁAŻEJ KRÓL
  • KARAŚ/ROGUCKI
  • BESKRES (BY KAMP!) FEAT. OFELIA, BOKKA, RENI JUSIS
Scena Klubowa
  • KRENZ
  • EARTH TRAX
  • PENERA
  • 2K88
  • DEAS

24.08

Scena Główna
  • MELA KOTELUK
  • MIUOSH x Zespół Śląsk „Pieśni Współczesne”
  • Kwiat Jabłoni
  • MROZU
Scena Ż
  • ZUTA
  • WIKTOR WALIGÓRA
  • TEKTONIKA x KUBA WIĘCEK
  • MŁYNARSKI-MASECKI FORTET X KUBA WIĘCEK X HENRYK WARS
Scena Klubowa
  • PLOSKI
  • ZIMA STULECIA FEAT. ENVEE „TRANSMISJA DO MACEO WYRO“
  • SARAPATA
  • AN ON BAST
  • CATZ ‘N DOGZ
Szczegóły

Zobacz również